Onze Partners en hun verhalen
Paulien aan het werk als verpleegkundige
Inzetten voor de kwetsbare mensen.
Hallo, ik ben Paulien. Al langere tijd groeit het verlangen om mij in te zetten voor kwetsbare mensen waarbij gezondheidszorg niet vanzelfsprekend is. Vanuit die passie ben ik op zoek gegaan naar iets passend en dit heeft mij bij Interserve gebracht. Ik hoop mij voor 6 maanden in te zetten als verpleegkundige.

Help mee. Deel het verhaal van Paulien via social media
Doneer nu
Jouw hulp is hard nodig
Wat is er nodig?
Het formulier heeft geen Doelen ingesteld.
Dankzij jouw donatie kunnen we:
- Taalstudie van Paulien verzorgen
- Bijdragen aan de kosten van de uitzending
- Ons inzetten voor kwetsbare mensen
- Mensen op een praktische wijze Gods liefde laten zien
Doneren
Geloof werkt. Help jij ons het geloof in de praktijk te brengen? Jouw bijdrage maakt verschil.
Paulien over haar bestemming
Momenteel ben ik samen met Interserve op zoek naar een passende bestemming
Paulien over geloof en werk
Door om te zien naar mijn naasten wil ik God dienen. En dit kan ik doen om als verpleegkundige aan de slag te gaan. Door dit te doen hoop ik Gods liefde door te geven, eerst met daden en zo nodig met woorden. Maar dit allemaal in de afhankelijkheid van God door Zijn Woord te lezen en in gebed te blijven.
Paulien over Interserve
Bij Interserve kan ik mij inzetten op de plek waar je meerwaarde kan bieden en waar je talenten kan inzetten. Ik waardeer enorm de begeleiding die Interserve bied bij de voorbereiding, dit geeft mij rust en vertrouwen om straks goed voorbereid weg te gaan.

Wat is de rol van Interserve?
Interserve begeleidt je tijdens het hele proces. Vanaf het moment dat je je aan het oriënteren bent, tijdens je voorbereiding, je daadwerkelijke plaatsing tot en met je thuiskomst. We staan naast je, net zoals jij uiteindelijk naast de lokale bevolking komt te staan. Levens veranderen uiteindelijk als mensen Jezus zien schitteren door anderen heen. En wij geloven dat er geen betere plek is om dit te laten zien dan op je werk, door jouw talenten!
Introductie
Lees de verhalen van Paulien
Zoektocht
Ik wil jullie een stukje vertellen over mijn zoektocht om als verpleegkundige in het buitenland te willen gaan werken. Na dat ik in 2014 terug
Zoektocht
Ik wil jullie een stukje vertellen over mijn zoektocht om als verpleegkundige in het buitenland te willen gaan werken. Na dat ik in 2014 terug